Domov > Novinky > Obsah

Najväčšia umelá fontána na svete, rozprašovaná rýchlosťou 200 za hodinu, môže váha vzduchu dosiahnuť 7 ton!

Oct 25, 2019

Najväčšia umelá fontána na svete, rozprašovaná rýchlosťou 200 za hodinu, môže hmotnosť vzduchu dosiahnuť 7 ton!

Cestovný ruch je niečo, čo veľa ľudí urobí teraz, keď budú mať voľný čas. V skutočnosti veľa ciest nie je ľahké a sprevádzanie môže byť unavené z cestovania, ale z dôvodu odlišnej nálady sa únava z cesty stane odlišným zážitkom. Existuje veľa prírodných divov po celom svete, ktoré sú úžasné. Samozrejme, existuje aj veľa umelých scén, ktoré nie sú horšie. Najväčšia umelá fontána na svete, rozprašovaná rýchlosťou 200 za hodinu, môže hmotnosť vzduchu dosiahnuť 7 ton! 2

Spoločne sa pozrieme. Fontány nie sú neobvyklé na svete a takmer každé mesto má fontánu, veľkú alebo malú. Aj v mnohých krajinách stále pretrváva príslovie priania fontány. Existuje veľa rôznych foriem fontán, ale sú podobné. V paláci Ming a Qing v čínskom Hengdiane je výkrik. Návštevníci môžu uvoľniť svoj maximálny objem cez mikrofón, úroveň zvuku je iná, zapáli fontánu rôznych výšok, čo je celkom zaujímavé.

Najväčšia fontána na svete, ktorá sa nachádza v Ženeve. Veľká fontána v centre prístavu v Ženeve má určitú históriu. Fontána bola postavená v roku 1891 a má históriu 128 rokov. Pôvodne postavený na rieke Rhône, potom na oslavu gymnastického festivalu a 600. výročia založenia federácie. Veľká fontána v centre Ženevy sa presunula do súčasného prístavu. Výška veľkej fontány v strede prístavu Ženeva bola iba 90 metrov a dosiahla 140 metrov bezprostredne po premiestnení. V dolnej časti veľkej fontány v strede prístavu Ženeva sa nachádzajú dve súpravy čerpadiel s hmotnosťou 16 ton. Je to prítomnosť týchto dvoch čerpadiel, ktoré môžu rozprašovať vodu z hubice s priemerom 10 cm rýchlosťou 200 km / h do výšky 140 m. , Dá sa povedať, že táto fontána má 500 litrov vody za sekundu a doba cyklu je asi 16 sekúnd. Vypočítaná hmotnosť vody, ktorá zostane vo vzduchu každú sekundu, dosiahne 7 ton teroru. Fontána až 140 metrov umožňuje návštevníkom vidieť veľkú fontánu v centre Ženevy bez ohľadu na oblasť v Ženeve. Ak ste v Ženeve stratení, fontána je najlepšou vodiacou pamiatkou. Je najlepší čas pozerať sa na pekné počasie. Fontána prúdi do neba, osvetľuje vodu bez slnka a dúha je tu bežný pohľad. Veľká fontána v centre Ženevského prístavu, významná turistická atrakcia, kráča blízko miesta, kde môžete cítiť slnečný dážď. Okolie predstavuje budovu s výrazným európskym štýlom. Je tu tiež veľa vína a jedla podľa chuti. Ženeva je tiež známa svojimi kvetmi a hodinami. Ak máte šancu ísť do Ženevy, nezabudnite sa pozrieť na najvyššiu fontánu na svete.