Domov > Novinky > Obsah

Námestie ľudovej hudobnej fontány vracia odpočítavanie

Sep 26, 2019

Reportér Oriental Network Bai Kelin informoval 24. septembra: Fontánske námestie Ľudového námestia bolo postavené v roku 1994 a je najstaršou suchou fontánou v krajine. Keď sa národný deň priblíži, občania si nemôžu pomôcť, len sa čudujú: Ako prebieha transformácia? Exkluzívny tábor reportéra Oriental Net, prineste späť video vo vysokom rozlíšení.


V súčasnosti sa projekt renovácie dostal do záverečnej fázy a vo všetkých aspektoch sa vykonáva uvedenie do prevádzky. Zamestnanci sa snažia robiť stále a znovu presné a presné úpravy, aby vytvorili čo najlepší vzhľad a dojem. V rámci projektu renovácie sa uplatnila prvá skupina domácich dvojrozmerných výkyvných fontánových systémov so suchou pôdou, s 54 výkyvnými tryskami a stovkami variabilných trysiek, ako aj rôzne vedené podvodné fontánové svetlá, ktoré narušili domácu technológiu. Hudobné hojdačky a tance.

Na základe suchej fontány sa ako pozadie pridal kruh vonkajších vodných záclon. V stave postrekovania je zakrivená vodná clona dlhá až 18 metrov a až 8 metrov. Každý, kto videl ukážku vodnej opony, zistí, že pravidelný obraz vodnej opony je premietaný zozadu. Hudobná fontána Ľudového námestia prijala čelnú projekciu. Prečo? Ukazuje sa, že táto technológia dokáže udržiavať pôvodnú infraštruktúru v maximálnej možnej miere. led underwater pool light


Predná projekcia má vyššie požiadavky na riadiaci systém, hardvérové vybavenie a hrúbku vodnej clony a je ťažšie ju implementovať. Na tento účel používa hudobná fontána domáci riadiaci systém s jediným tlačidlom na spustenie. Prostredníctvom technológie správy časových osí súčasne spravuje desiatky rôznych podpoložiek a niekoľko rôznych kontrolných protokolov, aby skutočne realizoval inteligentné fontány bez posádky. šou. V záujme dosiahnutia čo najlepšieho vzhľadu a pocitu v projekte využíva čerpadlo aj plynulé čerpadlo na reguláciu rýchlosti, ktoré je možné flexibilne regulovať tak, aby lepšie zodpovedalo hudbe a osvetleniu (pomocou LED podvodného svetla).

Okrem fontánového zariadenia sa vymieňajú a modernizujú aj sklenené svetelné pásy ovládané zeme a digitálny riadiaci systém DMX. Dokonca aj reliéfy a kamenné bubnové svetlá na námestí sú vyčistené a udržiavané. Zvukový systém stojí za zmienku. Ak to nie je pripomenutie personálu, je ťažké zistiť, že pôvodný rečník je „skrytý“ vo vchode do námestia, v okolitom svetelnom póle a vo veľkej medenej kvetinovej nádobe. Transformácia vybrala smerové reproduktory, ktoré nespôsobia hlukové znečistenie okolitého prostredia.