Domov > Novinky > Obsah

Námestie Lingxiu Lake - veľká hudobná fontána wanli

Oct 30, 2019

Hudba, fontány a svetlá sa tiež zobrazujú súčasne, aby prerazili nočnú oblohu a dosiahli tak dokonalú kombináciu „tri v jednom“. Vodný stĺp je sprevádzaný dynamickou a melodickou hudbou, ktorá predstavuje rôzne tvary vodnatých tvarov a prináša do hudobnej fontány Lingxiu Square Music Fountain nový zážitok. Rozkladá sa na ploche takmer 2 000 metrov štvorcových a je najväčšou fontánou svetelnej hudby v okrese Wanli.

Keď padne noc, meniaca sa a pestrá hudobná melódia mení štýl fontány, spája hudbu s vodou, svetlom a elektrinou a nočné scény v zátoke plní ako sen a stáva sa tým dobrým miestom pre verejnosť, kde sa môže pustiť ich náladu a voľný čas. Je zaujímavé, že je tiež možné usporiadať premietaciu tvár v Pekingskej opere, modrooký Dou Erdun ukradne koňa, červenohnedú Guan Gongovú bitku Changsha, žltým Dian Wei bielu tvár Cao Cao

Čierna tvár Zhang Fei sa nazýva 喳喳 ····· d439b6003af33a876d1e1673cd1dbb3d5343b52a

V celej svetelnej show môžete postrekovať 8 druhov tvarov, ktoré sú stĺpcom nebeskej vody, ibištekovej vody, spevu a tanca, Thunder and Wans, Avalokitesvara, vitajte kvetinový kôš, rotujúci veterný mlyn, Changhong Guanri.

Najdôležitejšie je spomenúť, že tu existuje high-tech - film o vodnej clone

Takzvaný film na vodnú clonu je vysokotlakový vodný ortuť so stálym prietokom a špeciálny generátor na výrobu vodnej clony, voda sa rozstrekuje zdola nahor, vysokorýchlostným prúdom, aby sa vytvorila vodná vrstva „clony“, a potom 31 000 lúmenový laserový projektor, 30 W plnofarebný laser Systém premieta vytvorený obraz na „obrazovku“ a vytvorí film vo vodnej clone.