Domov > O nás

Chongqing Xinyuanhui Optoelektronika Technology Co. Ltd, predtým známa ako veľké štátne podniky v Inštitúte priemyselných spoločností Chongqing v oblasti elektrických žiaroviek. V roku 1985 sme vyvinuli prvé vysoko intenzívne farebné výbojky pod vodou na svete a prístup k prvým právam duševného vlastníctva našej krajiny na výbojky pod vodou. Naša továreň získala v roku 1992 zlatú medailu za medzinárodný vynález Brusel Eureka.


Naša spoločnosť sa začala reformovať od roku 2000. V roku 2008 bola pomenovaná Chongqing Xinyuanhui Optoelectronic Technology Co., Ltd, čím sa transformovala akciová spoločnosť. Spoločnosť sa nachádza v Chongqing Liangjiang New Area Jiangbei District Gangcheng Industrial district. rozrástla sa na profesionálnu štúdiovú výrobu LED podvodného svetla, bazénového svetla, podzemného svetla, krajinného osvetlenia národných vysokých a nových technologických podnikov. Spoločnosť získala viac ako 80 národných patentových povolení, naše výrobky prešli certifikáciou ROHS CE, vodotesnou certifikáciou IP68.


Existuje mnoho výrobkov z nás prešiel high-tech výrobkov Chongqing a kľúčové hodnotenie nových výrobkov. Naša spoločnosť má bohatý skúsený tím v oblasti technologického výskumu a vývoja, riadenia výroby a marketingu. Dopyt na trhu považujeme za našu vlastnú zodpovednosť a smer. Vždy sa pridržiavame technológie ako sprievodcu, riadenia považujeme za základ a kvalitu berieme ako cieľ vývoja a výroby olovnatého podvodného svetla, produktov série landscape light s národnými patentmi a produktov DMX512 control series z popredných radov fontán. Naše výrobky sa doteraz široko používajú. Môžeme prispôsobiť každé podvodné osvetlenie podľa špeciálnych požiadaviek zákazníka pomocou našich silných možností výskumu a vývoja.


Výrobky našej spoločnosti sú vysoko hodnotené zákazníkmi doma iv zahraničí. Tieto výrobky sa úspešne používajú v pekinskej veľkokapacitnej hudobnej fontáne Tian'anmen, veľkoplošnej hudobnej fontáne Tian'anmen, obrysových svetlách na námestí Tian'anmen, hudobnej fontáne na námestí Peking Xidan, Rusku v Čečenskej hudobnej fontáne a Malajzii. hlavné projekty 31 provincií, obcí a autonómnych regiónov v Číne.


Naša spoločnosť sa riadi vedeckým riadením, štandardizáciou kvality, marketingom produktov, dôsledným, inovatívnym, čestným duchom a snaží sa poskytovať našim zákazníkom uspokojivé produkty a kvalitné služby. Podnikateľský duch našej spoločnosti je „kvalita ako prvá, zabezpečenie kvality, kvalitný servis, dobré meno ako prvé. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka a poskytovanie kvalitných produktov pre priemysel fontánových vôd.Vždy cítime, že každý úspech našej spoločnosti priamo súvisí s kvalitou výrobkov, ktoré ponúkame. Spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu podľa ISO9001, CE, ROHS a IP68 vodeodolné a všetky národné vyznamenania.


Integračná guľa, rúra, vibračný stôl.Okrem našich existujúcich podvodných a podzemných produktov poskytuje spoločnosť Xinyuanhui aj prispôsobenie podľa špeciálnych požiadaviek našich zákazníkov.

Neustále vyvíjame nové a praktické výrobky, aby sme uspokojili dopyt na trhu s vysokokvalitnými fotovoltaickými výrobkami. Vedieme zákazníkov, aby vedeli a preskúmali výkonnosť vypredaných produktov. Zabezpečíme štandardy kontroly výrobkov a výsledky testov pre zákazníkov. Po odoslaní našich výrobkov sledujeme zásielku tovaru, až kým tovar nedostane zákazník. Poskytovať ladiace služby pre produkty a riadiť inštaláciu služieb.

Naša spoločnosť je vybavená kvalitným technickým personálom popredajného servisného tímu. Po prijatí servisných informácií alebo spätnej väzby od zákazníka odpovieme a vybavíme spätnú väzbu v čo najkratšom čase.